Calendar

Ιανουάριος 2013
ΔεΤρΤεΠέΠαΣάΚυ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Δημοσιεύστε
νέα εκδήλωση για την Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2013.

Πολιτική δημοσίευσης

Indymedia Athens

Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2013

29 εκδηλώσεις

00:00 
01:00 
02:00 
03:00 
04:00 
05:00 
06:00 
07:00 
08:00 
09:00 
10:00 
11:00
11:00Πορεία αλληλεγγύης στις καταλήψεις και τον κόσμο του αγώνα
(Άγιοι Ανάργυροι, πλατεία Αγίων Αναργύρων)
12:00
12:00πορεία αλληλεγγύης στις καταλήψεις- κοινωνικούς χώρους
(Βόλος, Πλατεία Αγίου Νικολάου)
12:00Συγκέντρωση και πορεία
(ΠΡΕΒΕΖΑ, ΡΟΛΟΪ-ΑΓ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ ΚΕΝΤΡΟ)
12:00Ο ρατσισμός είναι ο πολιτισμός των ηλίθιων
(Αθήνα, Ομόνοια)
12:00πορεία αλληλεγγύης στους κατειλλημένους κοινωνικούς χώρους
(ΒΟΛΟΣ, αγΝικολαος)
12:00Μικροφωνική
(Χίος, Απλωταριά)
12:00πορεία αλληλεγγύης στις καταλήψεις- κοινωνικούς χώρους
(Βόλος, πλατεία Αγίου Νικολάου)
12:0019/1 Πορεία αλληλεγγύης στις καταλήψεις
(ΒΟΛΟΣ, ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
12:00χαριστικό - ανταλλακτικό παζάρι στο Ηράκλειο Αττικής
(Ηράκλειο Αττικής, στο σταθμό ΗΣΑΠ Ηρακλείου (υπόγεια διάβαση))
12:00Πορεία αλληλεγγύης σε καταλήψεις και κοινωνικούς χώρους
(Βόλος, Πλατεία αγίου νικολάου)
12:00Πορεία αλληλεγγύης στις καταλήψεις
(Βόλος, πλ. Αγ. Νικολάου)
12:30Αντιρατσιστικό συλλαλητήριο.
(Τρίκαλα Θεσσαλίας, Πλατεία Ρήγα Φερραίου.)
13:00 
14:00
14:00Ο ρατσισμός είναι ο πολιτισμός των ηλίθιων
(Αθήνα, Ομόνοια)
15:00
15:00συνέλευση
(Kέρκυρα, τεχνών ήχου και εικόνας)
16:00
16:00ΑΘΗΝΑ - ΠΟΛΗ Αντιφασιστική!
(Αθήνα, Ομόνοια - Σύνταγμα)
17:00
17:00Συνέλευση αλληλεγγύης στις καταλήψεις και τους αυτοδιαχειριζόμεν
(Λάρισα, Paratodos, Φαρμακίδου 4)
18:00
18:00Μικροφωνική Αλληλεγγύης στον Μ. Τσιλιανίδη
(Θεσσαλονίκη, Καμάρα)
18:00προβολη ταινιας κινουμενων σχεδιων Kiriku
(Πετραλωνα, καταληψη ΠΙΚΠΑ)
18:00Εκδήλωση ΑΑΠΔ / Clandestina
(Δράμα, Εργατικό Κέντρο)
18:00Συνέλευση
(Χίος, Χρ Μάντικα 11)
18:00Συνέντευξη με τον Πολύκαρπο Γεωργιάδη
(98 fm, 98fm)
19:00
19:00Αντιφασιστική Εκδήλωση
(Χώρα Νάξου, Ουρσουλίνες, Κάστρο)
19:30εκδήλωση αλληλεγγύης και αποκατάστασης της αλήθειας για τις κατα
(Μπραχάμι, Αγ. Βασιλείου και Π.Π.Γερμανού 22)
20:00
20:00Προβολή: Ο αγώνας για την υπεράσπιση της κατάληψης UNGDOMSHUSET
(Αθήνα, Κατάληψη Λ. Καραγιάννη 37, Πλατεία Αμερικής)
20:30Αφιέρωμα - Μάρκος Βαμβακάρης
(ΕΛΕΥΣΙΝΑ, ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ 9)
21:00
21:00Ακουστικό live με τον Ορέστη Ντάντο
(Ηλιούπολη, Συνεργείο EKXH (Ηρώων πολυτεχνείου4Α κ΄ Μαρίνου Αντυπα))
21:30Live εντέχνο
(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΑΜΥΝΤΑ 12)
22:00
22:00Αυτοδιαχειριζόμενο Μπάρ Οικονομικής ενίσχυσης διωκόμενων
(Αθήνα, Ζωγράφου)
23:00
23:00Punk party
(ΑΘΗΝΑ, ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ))