News from the Hellhole of Petrou Ralli in Farsi

این در ابتدا یک قطعه اضافی است که تا امروز به روزرسانی شده است: (15/7 HUNGER STRIKE هنوز روشن است 1. سلمان علیپور از ایران (32 ساله) از تاریخ 15/6 به مدت 31 روز در اعتصاب غذا به سر برد. وی به مدت 5 ماه در زندان به سر برد و اگرچه 3 ماه پیش تقاضای پناهندگی كرد ، اما هنوز هم برای اولین مصاحبه او فراخوانده نشده است. 2. کمال آجنی از ماروکو نیز برای بیستمین روز اعتصاب غذای خود را ادامه می دهد. کمال به مدت 11 ماه - 8 ماه در آمیگدالزا و 3 ماه در طبقه 2 در بند D4 با سلمان زندانی شده است. کمال درخواست پناهندگی کرده اما ادعای وی رد شد. مانند بسیاری دیگر ، هیچ یک از این مردان نمی توانند وکالت بدهند. همبستگی با اعتصاب کنندگان! هیچ کس غیرقانونی نیست ، هیچ کس نامرئی نیست. آزادی فوری برای همه بازداشت شدگان! اشتیاق به آزادی از همه زندانها قوی تر است! مراکز بازداشت نمی توانند پیشرفت کنند ، فقط می توانند نابود شوند)

post image

اخبار مربوط به از Petrou Ralli یکشنبه

14/6 پس از تظاهرات در Petrou Ralli خواستار آزادی همه بازداشت شدگان ، سلولها به طور گسترده بسته شد. این امر با بیرون زدگی های عصبانیت در طبقه 2 و 3 ، واکنش نیرومندی از بازداشت شدگان را برانگیخت. بازداشت شدگان میله های آهنی سلول های خود را مورد ضرب و شتم قرار دادند و به زبان های مختلف شعار "آزاد" را سر دادند. مقامات نتوانستند جلوی تقاضای شدید ناشی از سلول ها را بگیرند. دوشنبه

15/6 روز بعد ، بین 130 تا 140 مرد دست به اعتصاب غذا زدند و خواستار آزادی یا انتقال آنها به اردوگاه شدند. برخی از آنها موفق شدند و به اردوگاه ها منتقل شدند ، اگرچه تعداد آنها مشخص نیست. در طبقه 2 در بند D4 ، دو بازداشت شده اعتصاب غذای خود را ادامه می دهند. ما تأیید نکردیم که آیا دیگران در بخشهای مختلف نیز ادامه دارند یا خیر. پنجشنبه

9/7 سلمان علیپور از ایران (32 ساله) از 15/6 به مدت 25 روز در اعتصاب غذای خود قرار داشته است. وی به مدت 5 ماه در زندان به سر برد و اگرچه 3 ماه پیش تقاضای پناهندگی كرد ، اما هنوز هم برای اولین مصاحبه او فراخوانده نشده است. او امیدوار است که آزاد شود یا به اردوگاهی منتقل شود. وضعیت سلامتی وی بسیار ضعیف است و وی به دلیل افت سطح قند خونش به بیمارستان منتقل شد ، سپس به زندان پترو رالی بازگشت. با این حال ، او می گوید که قصد دارد اعتصاب را ادامه دهد ، تا زمانی که بتواند نفس بکشد ، تا زمانی که آنچه را که او به حق خود دارد ، بدست آورد: آزاد شود و اجازه یابد که درخواست پناهندگی کند.

کمال آجنی اهل مارکو نیز برای 15مین روز اعتصاب غذای خود را ادامه می دهد. کمال به مدت 11 ماه - 8 ماه در آمیگدالزا و 3 ماه در طبقه 2 در بند D4 با سلمان زندانی شده است. کمال درخواست پناهندگی کرده اما ادعای وی رد شد. مانند بسیاری دیگر ، هیچ یک از این مردان نمی توانند وکالت بدهند. اگرچه پلیس موظف است در چنین مواردی کمک های حقوقی دولت را ارائه دهد ، اما این کار را انجام نمی دهد. بازداشت شدگان از حقوق خود مطلع نمی شوند و در صورت تقاضانامه ، به بهانه رویه های دیوانسالار ارسال نمی شوند یا عمداً به تعویق می افتند. در همان بخش ، M.J ، از سوریه به مدت ششمین روز اعتصاب غذای خود را ادامه می دهد. م.ج به مدت 4 ماه در آمیگدالاله و 2 ماه در پترو رالی زندگی کرده است. در طبقه 2 ، بازداشت شدگان بطور شبانه روزی محبوس می شوند و فقط 1 ساعت صبح و 1 ساعت بعد از ظهر برای "وقت حیاط" در تراس آزاد می شوند. برای رفتن به توالت یا شستشو ، آنها باید برای محافظت از سلول های خود به نگهبانان فریاد بزنند.

شرایط غیر انسانی و غیر بهداشتی است. خودآزاري كه منجر به خونريزي در راهروها مي شود امري معمول است. بنا بر گزارش ها ، برخی از بازداشت شدگان خود را مجروح می كنند تا به مقامات فشار بیاورند تا آنها را به یك اردوگاه دور از رودخانه پترو رالی منتقل كنند. برخی دیگر این کار را انجام می دهند ، زیرا آنها مصمم هستند که می خواهند بمیرند - آنها روز به روز به عنوان انسانها آسیب دیده و امید به زندگی از دست داده اند در کنار بخش زنان در طبقه 3 ، بخش دیگری وجود دارد که زندانیان مرد بیمار در آن نگهداری می شوند و از بیماری هایی مانند هپاتیت ، افسردگی شدید ، سل ، HIV ، HIV و زخم رنج می برند. آنها هیچ بازدید کننده و پولی ندارند. مردان برای مدت طولانی در این بند بازداشت می شوند - ما بعضی ها را می شناسیم که تا 18 ماه در آنجا رها شده اند. به عنوان مثال ، یک مرد اکنون بیش از یک سال در بازداشت است. وی روز جمعه ، 3 روز قبل از اینکه قصد داشته است مدارک لازم را برای اثبات اینکه وی 12 سال در یونان زندگی کرده است ، به بخشدار چانیا بازداشت کرد تا درخواست اقامت کند.

این وحشتناک است که حتی اگر سازمان های مردم نهاد برای تأمین کمک های حقوقی برای مراحل پناهندگی سرمایه گذاری شده اند ، هنوز هیچ وکیلی به این مردان کمک نکرده است. هنگامی که از آنها خواسته شد تا پرونده برخی از بازداشت شدگان را برای تأمین شرایط آزادی خود در پیش بگیرند ، یک سازمان غیردولتی قانونی پاسخ داد که آنها حتی نمی دانند که این افراد وجود داشته باشند. آنها گفتند که این موضوع را مورد بحث قرار می دهند و نام یکی از بازداشت شدگان را برای بازدید از وی ذکر می کنند ، خاطرنشان کردند که به دلیل COVID-19 با پرونده های سنگین بار در آنها به تأخیر می افتد. اما از آن زمان تاکنون هیچ مداخله ای از سوی سازمان صورت نگرفته است.

در این میان ، شرایط بدبختانه در داخل سلول ها همچنان ادامه دارد ،

اما از آن زمان تاکنون هیچ مداخله ای از سوی سازمان صورت نگرفته است. در این میان ، شرایط بدبختانه در داخل سلول ها همچنان ادامه دارد ، از جمله یک مشکل شدید در هنگام رختخواب ، زیرا پتوها هرگز شسته و ضد عفونی نمی شوند بلکه فقط از یک زندانی به فرد دیگر منتقل می شوند.

همبستگی با اعتصاب کنندگان!

هیچ کس غیرقانونی نیست ، هیچ کس نامرئی نیست آزادی فوری برای همه بازداشت شدگان!

اشتیاق به آزادی از همه زندانها قوی تر است!

Εικόνες:

O σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.

Creative Commons License

Όλα τα περιεχόμενα αυτού του δικτυακού τόπου είναι ελεύθερα προς αντιγραφή, διανομή, προβολή και μεταποίηση, αρκεί να συνεχίσουν να διατίθενται, αυτά και τα παράγωγα έργα που πιθανώς προκύψουν, εξίσου ελεύθερα, υπό τους όρους της άδειας χρήσης Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 International License